O firmie

Przedsiębiorstwo budowlane BUDREMEX Władysław Pilewski świadczy usługi ogólnobudowlane na kujawsko-pomorskim rynku nieprzerwanie od 19 lat. Okres ten owocnie wykorzystaliśmy do zwiększenia swoich doświadczeń oraz rozbudowy palety usług.

Naszym podstawowym celem, jaki przyświeca nam od lat jest usatysfakcjonowanie klienta. Chcemy być traktowani poważnie, dlatego do każdej oferty podchodzimy zawsze poważnie, nie bagatelizując żadnych uwag potencjalnych inwestorów. Pozwoliło to nam w ciągu ostatnich lat pozyskać zaufanie różnych klientów od jednostek gospodarczych, po osoby fizyczne, które powierzyły nam swój czas, pieniądze, a co najważniejsze obdarzyły nas swoim zaufaniem. Nie możemy pozwolić sobie na zmarnowanie tego kapitału, bo nic nie cieszy bardziej niż powracający kontrahent, zarówno ten duży jak i ten mały.

Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym. Większość naszych realizacji stanowią małe obiekty mieszkalne, jak domy jednorodzinne. Jesteśmy w stanie przeprowadzić każdą powierzoną nam inwestycję od etapu kosztorysowania po roboty wykończeniowe. Oprócz budownictwa mieszkaniowego zajmujemy się budową małych obiektów biurowych oraz handlowo-usługowych. Wypracowane przez lata niezbędne doświadczenie oraz rozszerzające się zaplecze techniczne pozwalają realizować powierzone nam zadania zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Ponadto od kilku lat zajmujemy się wynajmem sprzętu budowlanego od rusztowań elewacyjnych po ciężki samojezdny sprzęt budowlany.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.