Historia

Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym działającym na kujawsko-pomorskim rynku budowlanym od 1995 roku, gdy obecny właściciel Pan Władysław Pilewski z wykształcenia mechanik maszyn budowlanych przejął zarządzanie firmą po swoim ojcu, Ś.P. Janie Pilewskim, który podobnie jak syn od najwcześniejszych lat swojej działalności zawodowej związany był z rynkiem budowlanym, pracując wcześniej i nabierając doświadczeń jako robotnik budowlany w dużym państwowym przedsiębiorstwie Hydrobudowa Gdańsk.

Wkrótce po przemianach społeczno-gospodarczych dokonanych w naszym kraju w latach dziewięćdziesiątych Jan Pilewski wraz z synem rozpoczęli świadczyć samodzielnie usługi budowlane pod szyldem BUDREM. Firma zajmowała się działalnością ogólnobudowlaną ze wskazaniem na usługi dekarskie i stolarskie.

Od września 1995 roku BUDREM pod zmienioną nazwą BUDREMEX stał się własnością Władysława Pilewskiego, który świadczy usługi ogólnobudowlane nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. Przedsiębiorstwo od samego początku jest firmą rodzinną. Obecnie w jego prace zaangażowani są wszyscy trzej synowie właściciela: Radosław, Adam oraz Bartosz. Jest to więc trzecie pokolenie przedsiębiorców w rodzinnej firmie, co pozwala nam pewniej spoglądać w przyszłość. Jesteśmy dumni ze swojej historii oraz z wszystkich osiągnięć, które przez ostatnie 19 lat budują naszą markę.